PRF20-Q110-D12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-D12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF20-Q110-D12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Ngā Rauemi: PRF20-Q110-D12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF20-Q110-D12
Tau Wae PRF20-Q110-D12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1069 pcs Pepa Raraunga PRF20-Q110-D12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa PRF20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 102-3285
PRF20Q110D12
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 43V - 160V Input Nama - Whakaputa (Max) 833mA, 833mA