PRF20-Q110-D15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-D15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF20-Q110-D15
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Ngā Rauemi: PRF20-Q110-D15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF20-Q110-D15
Tau Wae PRF20-Q110-D15 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1026 pcs Pepa Raraunga PRF20-Q110-D15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa PRF20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 102-3286
PRF20Q110D15
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 88.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 43V - 160V Input Nama - Whakaputa (Max) 667mA, 667mA