PRF20-Q110-S5
CUI Inc.CUI Inc.
PRF20-Q110-S5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF20-Q110-S5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: PRF20-Q110-S5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 958 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF20-Q110-S5
Tau Wae PRF20-Q110-S5 Kaihanga CUI Inc.
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 958 pcs Pepa Raraunga PRF20-Q110-S5.pdf
Putanga - Mahi 20W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V Ngaohihi - Taweke (Tae) 43V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa PRF20 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 6-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 102-3282
PRF20Q110S5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga PRF20-Q110-S5 Raina Raina 88.5%
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Ngā Tohu Hua 4A
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 43V - 160V Input Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 20W
I teie nei - Breakover 2.25kV (2250V)