BDNF200A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BDNF200A
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONNECT 200A 1000V
Ngā Rauemi: BDNF200A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF200A
Tau Wae BDNF200A Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONNECT 200A 1000V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5366 pcs Pepa Raraunga BDNF200A.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 200A