BDNF200A4
Hua Hua
Tau Wae: BDNF200A4
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH NON-FUS 4POLE 200A
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF200A4
Tau Wae BDNF200A4 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH NON-FUS 4POLE 200A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5179 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 200A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BDNF400-FC
BDNF400-FC
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH DISCONNECT NON-FUSE 400A
I roto i te taonga: 5402 pcs
Tikiake:
RFQ
BDNF200A
BDNF200A
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH DISCONNECT 200A 1000V