BDNF600A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BDNF600A
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONNECT 800A 1000V
Ngā Rauemi: BDNF600A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF600A
Tau Wae BDNF600A Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONNECT 800A 1000V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4954 pcs Pepa Raraunga BDNF600A.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 600A