BDNF175A
Hua Hua
Tau Wae: BDNF175A
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONNECT 175A 1000V
Ngā Rauemi: BDNF175A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF175A
Tau Wae BDNF175A Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONNECT 175A 1000V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5918 pcs Pepa Raraunga BDNF175A.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 175A