BDNF1200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BDNF1200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 3POS
Ngā Rauemi: BDNF1200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF1200
Tau Wae BDNF1200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 3POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4419 pcs Pepa Raraunga BDNF1200.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch