BDNF12002
Hua Hua
Tau Wae: BDNF12002
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 2POS
Ngā Rauemi: BDNF12002.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF12002
Tau Wae BDNF12002 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 2POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5997 pcs Pepa Raraunga BDNF12002.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch