BDNF4004
Hua Hua
Tau Wae: BDNF4004
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONNECT 400A 600V 4POS
Ngā Rauemi: BDNF4004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF4004
Tau Wae BDNF4004 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONNECT 400A 600V 4POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5771 pcs Pepa Raraunga BDNF4004.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 400A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BDNF800A
BDNF800A
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH DISCON NON-FUSE 800A 600V
I roto i te taonga: 5140 pcs
Tikiake: BDNF800A.pdf
RFQ
BDNF175A4
BDNF175A4
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH NON-FUS 4POLE 175A
I roto i te taonga: 4941 pcs
Tikiake:
RFQ
BDNF400
BDNF400
Whakaahuatanga: SWITCH DISCONNECT 400A 1000V