BDNF800A2
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BDNF800A2
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCONNECT 800A 600V 2POS
Ngā Rauemi: BDNF800A2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDNF800A2
Tau Wae BDNF800A2 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWITCH DISCONNECT 800A 600V 2POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5468 pcs Pepa Raraunga BDNF800A2.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 800A