830A0067-03
Hua Hua
Tau Wae: 830A0067-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 830A0067-03
Tau Wae 830A0067-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4320 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 24VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 830A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 20W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 830A0067-03B
MT7116
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 5-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 24VAC 830mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 830mA Raina Rita -