830A0064-03
Hua Hua
Tau Wae: 830A0064-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 18V 20W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 830A0064-03
Tau Wae 830A0064-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 18V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4706 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 18VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 830A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 20W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 830A0064-03B
MT7113
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 18VAC 1.11A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.11A Raina Rita -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
830A
830A
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: METER CAPACITANCE AUTO RANGE
I roto i te taonga: 6017 pcs
Tikiake: 830A.pdf
RFQ
830A0062-03
830A0062-03
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 14V 20W