830A0066-03
Hua Hua
Tau Wae: 830A0066-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 22V 20W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 830A0066-03
Tau Wae 830A0066-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 22V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5686 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 22VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 830A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 20W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 830A0066-03B
MT7115
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 22VAC 900mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 900mA Raina Rita -