830A0063-03
Hua Hua
Tau Wae: 830A0063-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 20W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 830A0063-03
Tau Wae 830A0063-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5974 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 16VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 830A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 20W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 830A0063-03B
MT7112
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 16VAC 1.25A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Raina Rita -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
830A0061-03
830A0061-03
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W
I roto i te taonga: 6049 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 10V 20W