830A0065-03
Hua Hua
Tau Wae: 830A0065-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 20W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 830A0065-03
Tau Wae 830A0065-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5930 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 20VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 830A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 20W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 830A0065-03B
MT7114
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 20VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita -