830A0062-03
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 830A0062-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 14V 20W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 830A0062-03
Tau Wae 830A0062-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 14V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5127 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 14VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 830A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 20W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 830A0062-03B
MT7111
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 5-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 14VAC 1.43A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.43A Raina Rita -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
830A0064-03
830A0064-03
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 18V 20W
I roto i te taonga: 4706 pcs
Tikiake:
RFQ
830A509
830A509
Kaihanga: Bomar (Winchester Electronics)
Whakaahuatanga: CONN ADAPT PLUG-PLUG F
I roto i te taonga: 4361 pcs
Tikiake: 830A509.pdf
RFQ
83095
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SET AUTO INTERMEDIATE
I roto i te taonga: 67 pcs
Tikiake:
830A
830A
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: METER CAPACITANCE AUTO RANGE
Tikiake: 830A.pdf
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 10V 20W