GGW18000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GGW18000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-18PF 750V
Ngā Rauemi: GGW18000.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GGW18000
Tau Wae GGW18000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-18PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2039 pcs Pepa Raraunga GGW18000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.375" Dia (9.52mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.000" (25.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Glass Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 18pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 18pF Momo Whakatika Top