GGW9R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GGW9R000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GGW9R000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.7-9PF 750V
Ngā Rauemi: GGW9R000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GGW9R000
Tau Wae GGW9R000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.7-9PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2493 pcs Pepa Raraunga GGW9R000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.375" Dia (9.52mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GGW9R000-ND
SG9195
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.656" (16.66mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.7 ~ 9pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.7 ~ 9pF