GGW8R500
Hua Hua
Tau Wae: GGW8R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V
Ngā Rauemi: GGW8R500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GGW8R500
Tau Wae GGW8R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2650 pcs Pepa Raraunga GGW8R500.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.375" Dia (9.52mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.578" (14.68mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 8.5pF