GGW30000
Hua Hua
Tau Wae: GGW30000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V
Ngā Rauemi: GGW30000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GGW30000
Tau Wae GGW30000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1970 pcs Pepa Raraunga GGW30000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.375" Dia (9.52mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.594" (40.49mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 30pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 30pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TZY2Z010AC01R00
TZY2Z010AC01R00
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.6-1PF 25V SMD