GEV60000
Hua Hua
Tau Wae: GEV60000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-60PF 1000V TH
Ngā Rauemi: GEV60000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEV60000
Tau Wae GEV60000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-60PF 1000V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1412 pcs Pepa Raraunga GEV60000.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.188" (30.18mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Glass Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 60pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole
Waea Whakaaetanga 1 ~ 60pF Momo Whakatika Side