GEV90000
Hua Hua
Tau Wae: GEV90000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH
Ngā Rauemi: GEV90000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEV90000
Tau Wae GEV90000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1335 pcs Pepa Raraunga GEV90000.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.781" (45.24mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 90pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 90pF