GEV90033
Hua Hua
Tau Wae: GEV90033
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-90PF 1000V SMD
Ngā Rauemi: GEV90033.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEV90033
Tau Wae GEV90033 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-90PF 1000V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1507 pcs Pepa Raraunga GEV90033.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.799" (45.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 90pF Trimmer Capacitor 1000V Side Surface Mount Waea Whakaaetanga 1 ~ 90pF