GEV42033
Hua Hua
Tau Wae: GEV42033
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-42PF 1000V SMD
Ngā Rauemi: GEV42033.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEV42033
Tau Wae GEV42033 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-42PF 1000V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1711 pcs Pepa Raraunga GEV42033.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.955" (24.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Glass Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 42pF Trimmer Capacitor 1000V Side Surface Mount
Waea Whakaaetanga 1 ~ 42pF Momo Whakatika Side