GEV28031
Hua Hua
Tau Wae: GEV28031
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-28PF 1000V SMD
Ngā Rauemi: GEV28031.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEV28031
Tau Wae GEV28031 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-28PF 1000V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1440 pcs Pepa Raraunga GEV28031.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 350 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.696" (17.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 28pF Trimmer Capacitor 1000V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 1 ~ 28pF