GEP42000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GEP42000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEP42000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH
Ngā Rauemi: GEP42000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEP42000
Tau Wae GEP42000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2583 pcs Pepa Raraunga GEP42000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GEP42000-ND
SG9162
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.828" (21.03mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 42pF Trimmer Capacitor 750V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 42pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NMNT5-8
NMNT5-8
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-5PF 4000V PNL MNT
I roto i te taonga: 425 pcs
Tikiake: NMNT5-8.pdf
RFQ
AP4HV
AP4HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1000V HZT TH
I roto i te taonga: 1321 pcs
Tikiake: AP4HV.pdf
RFQ
GYD40000
GYD40000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 3-40PF 100V TH