GKG6R021
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG6R021 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG6R021
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2.5-6PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG6R021.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG6R021
Tau Wae GKG6R021 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2.5-6PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3996 pcs Pepa Raraunga GKG6R021.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG1021
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5 ~ 6pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 2.5 ~ 6pF