GKG60015
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG60015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG60015
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 12-60PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG60015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG60015
Tau Wae GKG60015 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 12-60PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79797 pcs Pepa Raraunga GKG60015.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG60015
SG60015-ND
SG9035
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 12 ~ 60pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole
Waea Whakaaetanga 12 ~ 60pF Momo Whakatika Top