GKG6R025
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG6R025
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-6PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG6R025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG6R025
Tau Wae GKG6R025 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-6PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 44634 pcs Pepa Raraunga GKG6R025.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 6pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 6pF