GYD40000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYD40000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYD40000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3-40PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYD40000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYD40000
Tau Wae GYD40000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3-40PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20320 pcs Pepa Raraunga GYD40000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3027
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 3 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole
Waea Whakaaetanga 3 ~ 40pF Momo Whakatika Side
Ngā Hua e hāngai ana
GYD15000
GYD15000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH
I roto i te taonga: 23200 pcs
Tikiake: GYD15000.pdf
RFQ
EF5
EF5
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.8-5.0PF 250V VERT
I roto i te taonga: 5076 pcs
Tikiake: EF5.pdf
RFQ
A1P8HV
A1P8HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.5-8.0PF 125V TH
Tikiake: A1P8HV.pdf
0538-014-A-5.5-18LF
0538-014-A-5.5-18LF
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP TRIM 5.5-18PF 200V CHAS MNT
Tikiake: 0538-014-A-5.5-18LF.pdf
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 4.5-65PF 100V TH