GYD65000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYD65000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYD65000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 4.5-65PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYD65000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYD65000
Tau Wae GYD65000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 4.5-65PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20260 pcs Pepa Raraunga GYD65000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3028
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 4.5 ~ 65pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole
Waea Whakaaetanga 4.5 ~ 65pF Momo Whakatika Side
Ngā Hua e hāngai ana
GHC5R500
GHC5R500
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V TH
I roto i te taonga: 2793 pcs
Tikiake: GHC5R500.pdf
RFQ
SGNMNC2106K
SGNMNC2106K
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIM 1-10PF 6000V CHAS MNT
I roto i te taonga: 314 pcs
Tikiake: SGNMNC2106K.pdf
RFQ
AT10
AT10
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-10PF 250V PNL MNT