GYD15000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYD15000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYD15000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYD15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYD15000
Tau Wae GYD15000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23200 pcs Pepa Raraunga GYD15000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3025
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 15pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole
Waea Whakaaetanga 2 ~ 15pF Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GKG3R088-05
GKG3R088-05
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER SMD
I roto i te taonga: 4798 pcs
Tikiake: GKG3R088-05.pdf
RFQ
TZY2Z2R5AC01B00
TZY2Z2R5AC01B00
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER CERAMIC 1/2.5PF 25V
I roto i te taonga: 216800 pcs
Tikiake: TZY2Z2R5AC01B00.pdf
RFQ
GSG903
GSG903
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V