GKY20056
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY20056 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKY20056
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 4.5-20PF 50V SMD
Ngā Rauemi: GKY20056.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKY20056
Tau Wae GKY20056 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 4.5-20PF 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5403 pcs Pepa Raraunga GKY20056.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Rahi / Rahi 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm)
Raupapa SURFTRIM® GKY Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa SG9015CT
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.14mm) Ngā āhuatanga Low Profile
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 4.5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 50V Top Surface Mount
Waea Whakaaetanga 4.5 ~ 20pF Momo Whakatika Top