GKY30046
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY30046 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKY30046
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 5.5-30PF 50V SMD
Ngā Rauemi: GKY30046.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKY30046
Tau Wae GKY30046 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 5.5-30PF 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5389 pcs Pepa Raraunga GKY30046.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Rahi / Rahi 0.181" L x 0.130" W (4.60mm x 3.30mm)
Raupapa SURFTRIM® GKY Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa SG9022CT
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Ngā āhuatanga Low Profile
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 5.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 50V Top Surface Mount
Waea Whakaaetanga 5.5 ~ 30pF Momo Whakatika Top