GKY30000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKY30000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 6-30PF 100V SMD
Ngā Rauemi: GKY30000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKY30000
Tau Wae GKY30000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 6-30PF 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 51836 pcs Pepa Raraunga GKY30000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa SURFTRIM® GKY Q @ Freq 300 @ 1MHz
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 6 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 6 ~ 30pF