GKY3R046
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY3R046 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKY3R046
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.5-3PF 100V SMD
Ngā Rauemi: GKY3R046.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKY3R046
Tau Wae GKY3R046 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.5-3PF 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5647 pcs Pepa Raraunga GKY3R046.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.181" L x 0.130" W (4.60mm x 3.30mm)
Raupapa SURFTRIM® GKY Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SG9028TR
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Ngā āhuatanga Low Profile
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Waea Whakaaetanga 1.5 ~ 3pF Momo Whakatika Top