GKY30066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY30066 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKY30066
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 6-30PF 100V SMD
Ngā Rauemi: GKY30066.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKY30066
Tau Wae GKY30066 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 6-30PF 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5000 pcs Pepa Raraunga GKY30066.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa SURFTRIM® GKY Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SG2023TR
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga Low Profile Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 6 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 6 ~ 30pF