ERZ-V14D121
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D121 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V14D121
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ERZ-V14D121.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V14D121
Tau Wae ERZ-V14D121 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358784 pcs Pepa Raraunga ERZ-V14D121.pdf
Varistor Voltage (Typ) 120V Varistor Voltage (Min) 108V
Varistor Voltage (Max) 132V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZV14D121
P7263
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 100V
Maximum AC Volts 75V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 42J
Whakaahuatanga Taipitopito 120V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 2700pF @ 1kHz