ERZ-V14D151
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V14D151
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ERZ-V14D151.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V14D151
Tau Wae ERZ-V14D151 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 402722 pcs Pepa Raraunga ERZ-V14D151.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZV14D151
P7264
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 53J
Whakaahuatanga Taipitopito 150V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 2200pF @ 1kHz