ERZ-V14D201
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V14D201
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ERZ-V14D201.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V14D201
Tau Wae ERZ-V14D201 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 389187 pcs Pepa Raraunga ERZ-V14D201.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 185V
Varistor Voltage (Max) 225V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZV14D201
P7217
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 70J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 770pF @ 1kHz