ERZ-V14D101
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V14D101
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ERZ-V14D101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V14D101
Tau Wae ERZ-V14D101 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 371029 pcs Pepa Raraunga ERZ-V14D101.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZV14D101
P7262
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 85V
Maximum AC Volts 60V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 35J
Whakaahuatanga Taipitopito 100V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 3200pF @ 1kHz