ERZ-V10D820
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D820 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V10D820
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ERZ-V10D820.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V10D820
Tau Wae ERZ-V10D820 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397990 pcs Pepa Raraunga ERZ-V10D820.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 74V
Varistor Voltage (Max) 90V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa ERZ-V10F820
ERZV10D820
P7204
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 14J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 2000pF @ 1kHz