ERZ-V10D911
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D911 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V10D911
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ERZ-V10D911.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V10D911
Tau Wae ERZ-V10D911 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281880 pcs Pepa Raraunga ERZ-V10D911.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa ERZV10D911
P7213
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 130J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1kHz