ERZ-V07D470
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D470.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D470
Tau Wae ERZ-V07D470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 679026 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D470.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42V
Varistor Voltage (Max) 52V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D470
P7295
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 38V
Maximum AC Volts 30V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.8J
Whakaahuatanga Taipitopito 47V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 1550pF @ 1kHz