ERZ-V07D391
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D391 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D391
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D391.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D391
Tau Wae ERZ-V07D391 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 742363 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D391.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D391
P7250
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 320V
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 35J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 130pF @ 1kHz