ERZ-V07D330
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D330 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D330
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D330.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D330
Tau Wae ERZ-V07D330 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 675874 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D330.pdf
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 30V
Varistor Voltage (Max) 36V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D330
P7293
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 26V
Maximum AC Volts 20V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 2900pF @ 1kHz