ERZ-V07D220
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D220
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D220
Tau Wae ERZ-V07D220 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 672640 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D220.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 20V
Varistor Voltage (Max) 24V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D220
P7291
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.3J
Whakaahuatanga Taipitopito 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 3600pF @ 1kHz