ERZ-V07D270
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D270
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D270.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D270
Tau Wae ERZ-V07D270 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 712879 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D270.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24V
Varistor Voltage (Max) 30V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D270
P7292
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 22V
Maximum AC Volts 17V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.6J
Whakaahuatanga Taipitopito 27V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 3400pF @ 1kHz