ERZ-V07D431
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D431 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D431
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D431.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D431
Tau Wae ERZ-V07D431 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 691512 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D431.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D431
P7251
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 350V
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 40J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1kHz